Astrid Eidhammer Hjelmeland
Astrid Eidhammer Hjelmeland
Dagleg leiar
(+47) 971 94 788astrid@omegadesign.noastrid@omegadesign.no
Judith Sørhus Litlehamar
Judith Sørhus Litlehamar
Kommunikasjonsrådgjevar og tekstforfattar
(+47) 976 74 459judith@omegadesign.nojudith@omegadesign.no
Maria Djuve Vågen
I permisjon
Maria Djuve Vågen
Kommunikasjonsrådgjevar og tekstforfattar
(+47) 928 08 424maria@omegadesign.nomaria@omegadesign.no
Inga Klokkerstuen Wangensteen
Inga Klokkerstuen Wangensteen
Kommunikasjonsmedarbeidar
(+47) 957 57 583inga@omegadesign.noinga@omegadesign.no
Erich Monteiro
Erich Monteiro
Grafisk designar og web-utviklar
(+47) 951 64 082erich@omegadesign.noerich@omegadesign.no
Terje Hodne
Terje Hodne
Grafisk designar og web-utviklar
(+47) 952 67 886terje@omegadesign.noterje@omegadesign.no
Marie Jastrey Albertsen
Marie Jastrey Albertsen
Grafisk designar
marie@omegadesign.nomarie@omegadesign.no
Linn-Henny Andersen
Linn-Henny Andersen
Designar og digital marknadsførar
(+47) 455 19 433linn@omega365.comlinn@omega365.com
Christine Rødne Brataas
Christine Rødne Brataas
Salg og kundekontakt
(+47) 900 77 462christine@omegadesign.nochristine@omegadesign.no
Elin Sørheim
I permisjon
Elin Sørheim
Filmprodusent
(+47) 411 26 401elin@omegadesign.noelin@omegadesign.no