Kontakt oss

Vårt team

Astrid Eidhammer Hjelmeland
Astrid Eidhammer Hjelmeland
Dagleg leiar
astrid@omegadesign.no(+47) 971 94 788
Judith Sørhus Litlehamar
Judith Sørhus Litlehamar
Kommunikasjonsrådgjevar og tekstforfattar
judith@omegadesign.no(+47) 976 74 459
Maria Djuve Vågen
I permisjon
Maria Djuve Vågen
Kommunikasjonsrådgjevar og tekstforfattar
maria@omegadesign.no(+47) 928 08 424
Sveinung Bjelland
Sveinung Bjelland
Grafikar og kundekontakt
sveinungb@omegadesign.no(+47) 478 93 066
Jenny Henriksen Leite
Jenny Henriksen Leite
Prosjektmedarbeidar
jennyhl@omegadesign.no(+47) 926 35 756
Irene Landa
Irene Landa
Senior designar
irene@omegadesign.no(+47) 930 37 280
Erich Monteiro
Erich Monteiro
Grafisk designar og web-utviklar
erich@omegadesign.no(+47) 951 64 082
Terje Hodne
Terje Hodne
Grafisk designar og web-utviklar
terje@omegadesign.no(+47) 952 67 886
Marie Jastrey Albertsen
Marie Jastrey Albertsen
Grafisk designar
marieja@omegadesign.no
Linn-Henny Andersen
Linn-Henny Andersen
Designar og digital marknadsførar
linn@omega365.com(+47) 455 19 433
Christine Rødne Brataas
Christine Rødne Brataas
Annonseansvarleg
christine@omegadesign.no(+47) 900 77 462
Frode Bødtker
Frode Bødtker
Lærling
frode@omegadesign.no
Elin Sørheim
I permisjon
Elin Sørheim
Filmprodusent
elins@omegadesign.no(+47) 411 26 401
Kristian Risanger
Kristian Risanger
Tekstforfattar og filmjournalist
kristianr@omegadesign.no(+47) 980 90 792
Espen Gjendem
Espen Gjendem
Systemutviklar
espeng@omega.no(+47) 406 47 684
Jostein Skaar
Jostein Skaar
Systemutviklar
josteinsk@omega.no(+47) 473 50 821
Helga Klungland
Sommarvikar
Helga Klungland
Kommunikasjonsmedarbeidar
helga.klungland@omegadesign.no