Astrid Eidhammer Hjelmeland
Astrid Eidhammer Hjelmeland
Dagleg leiar
astrid@omegadesign.no(+47) 971 94 788
Judith Sørhus Litlehamar
Judith Sørhus Litlehamar
Kommunikasjonsrådgjevar og tekstforfattar
judith@omegadesign.no(+47) 976 74 459
Maria Djuve Vågen
Maria Djuve Vågen
Kommunikasjonsrådgjevar og tekstforfattar
maria@omegadesign.no(+47) 928 08 424
Inga Klokkerstuen Wangensteen
Inga Klokkerstuen Wangensteen
Kommunikasjonsmedarbeidar
inga@omegadesign.no(+47) 957 57 583
Sveinung Bjelland
Sveinung Bjelland
Grafikar og kundekontakt
sveinung@omegadesign.no(+47) 478 93 066
Jenny Henriksen Leite
Jenny Henriksen Leite
Prosjektleiar
jenny@omegadesign.no(+47) 926 35 756
Terje Hodne
Terje Hodne
Grafisk designar og web-utviklar
terje@omegadesign.no(+47) 952 67 886
Marie Jastrey Albertsen
I permisjon
Marie Jastrey Albertsen
Grafisk designar
marie@omegadesign.no
Linn-Henny Andersen
Linn-Henny Andersen
Designar og digital marknadsførar
linn@omega365.com(+47) 455 19 433
Christine Rødne Brataas
Christine Rødne Brataas
Salg og kundekontakt
christine@omegadesign.no(+47) 900 77 462
Marcus Rødne
Marcus Rødne
Lærling
marcus.rodne@omega365.com
Frode Bødtker
Frode Bødtker
Lærling
frode@omegadesign.no
Elin Sørheim
I permisjon
Elin Sørheim
Filmprodusent
elin@omegadesign.no(+47) 411 26 401
Kristian Risanger
Kristian Risanger
Filmjournalist
kristian@omegadesign.no
Espen Gjendem
Espen Gjendem
Systemutviklar
espen@omegadesign.no(+47) 406 47 684
Kristian Vedå Skålnes
Kristian Vedå Skålnes
Lærling
kristians@omega365.com